WordPress

Taigi, kas yra „WordPress“? Tai yra pati populiariausia, šiomis dienomis naudojama turinio valdymo sistema visame pasaulyje. Daugiau nei 30% interneto resursų naudoja ją, kaip savo svetainių pagrindą, ir šis skaičius nuolat auga.
Galima pasakyti, jog „WordPress“ iš tikro programa, leidžianti svetainių sąvininkams, kūrėjams bei autoriams valdyti turinį neturint jokių programavimo žinių.
„WordPress“ yra naudojami PhP bei MySQL skriptai, juos palaiko dauguma svetainių talpinimo paslaugų tiekėjų, o įvairių, neretai taip pat nemokamų plėtinių pagalba, galima dar labiau padidinti svetainės našumą, saugumą ir spartą.
Paprastai ši CMS naudojama kurti tinklarasčiams, tačiau visiškai nesunkiai, be itin didelių pastangų galima ją paversti į internetinę parduotuvę, portfolio ar netgi galingą portalą. Kurybai galimybės neribotos.
Viena geriausių šios sistemos sąvybių – paprasta, lengvai suprantama ir be galo patogi sąsaja. Jei bent kiek mokate naudotis „Microsoft world“, nesunkiai įveiksite ir „WordPress“ valdymą. Ir žinoma pagrindinis privalumas, jog ši CMS yra atviro kodo, ir visiems prieinama visiškai nemokamai. Tai leidžia milijonams žmonių visame pasaulyje kurti modernias, aukštos kokybės svetaines, net ir mažiems projektams.

Pliusai:

  1. Mažos išlaidos – reikia mokėti tik už domeną ir svetainių talpinimo paslaugas. „WordPress“ programinė įranga ir daugelis įskiepų bei temų yra nemokamos.
  2. Paprastas diegimo ir atnaujinimo procesas – skirtingai nuo daugelio kitų turinio valdymo sistemų, „WordPress“ reikalauja minimalių nustatymų, ir jūs galite atnaujinti juos vienu paspaudimu.
  3. Lengva valdyti – jums nereikia programavimo žinių atliekant kasdienes užduotis, tokias kaip straipsnių rašymas ir redagavimas, vaizdų įkėlimas ir redagavimas, vartotojų valdymas, meniu redagavimas, įskiepų ir temų diegimas.
  4. Individualus dizainas – naudodamiesi tūkstančiais paruoštų „WordPress“ temų, galite lengvai sukurti savo pasirinktą dizainą, atitinkantį jūsų poreikius. Pavyzdžiui, yra specialios temos restoranams, medicinos sričiai, smulkiajam verslui, gastronomijos tinklaraščiams ir pan.
  5. Pasirinktinės funkcijos – galite naudoti galybę pačių įvairiausių įskiepų, norėdami išplėsti standartines „WordPress“ funkcijas. Galite rasti bet kurios specialios paskirties įskiepį, pradedant nuo paieškos sistemų optimizavimo ir baigiant diskusijų puslapio kūrimu.
  6. Bendruomenė visada pasirengusi padėti – „WordPress“ turi didžiulę bendruomenę visame pasaulyje ir labai naudingą palaikymo forumą. Jei kažko nežinote arba turite problemų, galite greitai rasti pagalbą.

Minusai:

  1. Saugumo problemos – kadangi „WordPress“ yra daugiau nei 30% tinklo svetainių pagrindas, į ją labai dažnai bandoma isilaužti. Įdiegę saugos papildinius žymiai sumažinsite riziką.
  2. Trečiųjų šalių turinys – daugelį „WordPress“ papildinių ir temų sukūrė trečiųjų šalių kūrėjai ir jie gali turėti tam tikrų klaidų. Prieš diegdami naują papildinį ar temą, visada perskaitykite aprašą ir apžvalgas ir, jei vis dar nesate tikri, tada pasitarkite su bendruomene.
  3. Puslapio įkėlimo laikas – jei turite per daug įskiepų, jūsų svetainė gali pradėti lėtai krautis. Įdiegus talpyklos papildinį paprastai ši problema išsprendžiama.

 

Parsisiųsti „WordPress“ nemokamai galite iš oficialaus tinklalapio: WordPress (2 downloads)

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Lineage 2 and other Online Games Servers and SitesLineage 2 and other Online Games Servers and Sites